تکان – ضربه خوردن شیر بیمارستان اخبار حوادث

تکان – ضربه: خوردن شیر بیمارستان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار اجتماعی باران‌های پایتخت هیچ علت غیر طبیعی ندارد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: به هیچ عنوان باران‌های چند روز اخیر در پایتخت ارتباطی با باروری ابرها و تولید آب از هوای مرطوب ندارد و

باران‌های پایتخت هیچ علت غیر طبیعی ندارد

باران های پایتخت هیچ علت غیر طبیعی ندارد

عبارات مهم : ایران

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: به هیچ عنوان باران های چند روز اخیر در پایتخت ارتباطی با باروری ابرها و تولید آب از هوای مرطوب ندارد و نباید این پرسشها را به یکدیگر مرتبط کرد.

بختیاری در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه امسال طرح باروری ابرها در پایتخت کشور عزیزمان ایران انجام نشده هست، اظهار کرد: آینده نگری می شد که در اردیبهشت و خردادماه شاهد بارندگی های خوبی در پایتخت کشور عزیزمان ایران باشیم و موضوعی که اخیرا مبنی بر تولید باران ناشی از باروری ابرها و هوای مرطوب فراگیر شده است و این عنوان که علل باران های اخیر این دو عنوان هست، شایعه ای بیش نیست.

وی با تاکید بر این مسئله که تولید آب از هوای مرطوب پایه و اساس علمی ندارد، گفت: اگر می توانستیم از این طرح نتیجه بگیریم قطعا در فلات مرکزی این طرح اجرایی می شد.

باران‌های پایتخت هیچ علت غیر طبیعی ندارد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص علل بارندگی های اخیر عنوان کرد: جبهه بارش در شمال غرب و شمال کشور وجود داردکه بخشی از آن پایتخت کشور عزیزمان ایران را در بر گرفت و باید گفت که بارندگی های اخیر دلیلی غیر از این عنوان ندارد.

چندی پیش نیز گلکار- مدیر مرکز تحقیقات و مطالعات باروری ابرها – با بیان اینکه به هیچ عنوان باران های اخیر ارتباطی با باروری ابرها ندارد، به ایسنا گفت: از فروردین ماه شرایط ابرها به گونه ای بود که نمی توانستیم عملیات باروری ابرها را داشته باشیم آیا که خطراتی را به دنبال داشت. لذا در این مدت هیچ عملیاتی صورت نگرفته است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: به هیچ عنوان باران‌های چند روز اخیر در پایتخت ارتباطی با باروری ابرها و تولید آب از هوای مرطوب ندارد و

واژه های کلیدی: ایران | باران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz